ID e Pronës : 5289

Në Shitje 38,000€ - Banesa
51 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Super Vives), me sipërfaqe 51m2, kati i 1-rë (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. E gatshme për banim, kontrata bëhet te Noteri.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 38.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme