ID e Pronës : 5965

Në Shitje 38,500€ - Banesa
53 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga B, afër Five Fitnesit), me sipërfaqe 53m2, kati 12-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobilur. Me dukumenta në rregull, kontrata bëhet te Noteri.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 38.500€. .

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme