ID e Pronës : 8215

Në Shitje 115,000€ - Banesa
53 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Qender (Afër, Kinemas ABC),  me sipërfaqe 53m2 neto (me hapsir Shfrytzimi 60), kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor.Më fletë poseduse.

Ndertim i vjeter
Çmimi: 115.000€.

+383\ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme