ID e Pronës : 7789

Në Shitje 26,000€ - Banesa
53 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkollës Mihail Grameno, Afer Qerdhes Bota Magjike) me sipërfaqe 53m2 (neto) Ndërtim i Tregtis, kati i 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, banesa është Gatshme për banim. Kontrata bëhet të Noteri,

Ndërtim i ri.
Çmimi:26.000€. I negocjushëm.

 

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme