ID e Pronës : 5372

Në Shitje 29,000€ - Banesa
53 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër shkolles fillore Mihal Grameno), me sipërfaqe 53m2, kati i 7-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor. Banesa është me flet poseduse. Ndërtim i tregtis.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 29.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme