ID e Pronës : 13355

Në Shitje 27,000€ - Banesa
54 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër rrethit Fushë Kosovës) me sipërfaqe 54m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 27.000€. i Negocjushëm.

+383/44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme