ID e Pronës : 6244

  55,000€  
55 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjën Kodra e Diellit (afër furrës Qerimi 2, te banesat e Hirta), me sipërfaqe 55m2 (neto) dhe hapsir fizike 65m2 kati 5-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e rinovuar, ka parking rrugor, ka ujë 24H, nxemje qëndrore, dhe me pritje te vendosjes se liftit. Banesa është me dokumenta ne rregull, me flete poseduse.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi:55.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme