ID e Pronës : 10361

Në Shitje 24,500€ - Banesa
55 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, te Viva E Vjeter), me sipërfaqe 55m2 kati 8-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Kontrata bëhet të Noteri. Banesa Përfundon Mars 2020.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 24.500€. I negocjushëm.

+38344443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme