ID e Pronës : 5957

Në Shitje 53,000€ - Banesa
56 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (Të Parku i Qytetit), me sipërfaqe 56m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet me mobilie. Kontrata bëhet te Noteri.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 53.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme