ID e Pronës : 5088

Në Shitje 43,000€ - Banesa
56 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Te Kryqi i Velanis, përball vorrit të Ibrahim Rugoves),  me sipërfaqe 56m2, kati 7-të (me lift) . Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim. Ka parking rrugor, ka mundesi per garazh. Para kontrata bëhet te Noteri.

 

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 43000€.

+377 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme