ID e Pronës : 5274

Në Shitje 43,000€ - Banesa
57 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabri (Afër rrethit, afër Maxit), me sipërfaqe 57m2, kati 3-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ujë 24H. Pamje ka jug lindja. Parakontrata bëhet te Noteri. Banesa ka rileta, klim, nxemje me termokos, ka oxhak. Shitet komplet e mobiluar.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 43.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme