ID e Pronës : 2311

Në Shitje 50,000€ - Banesa
57 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa, afer qendërs se qytetit ne lagjen e Muhaxherve mbi Ministri te Arsimit, ne Zonën A te ndërtimeve te Reja, me saktesisht Afër Xhamis së Muhagjerëve.
Banesa ka një pozitë te veçantë, me pamje nga jugu, me ndriqim tërë ditën. Po ashtu është në përfundim e sipër. Pritet te dorzohet se shpejti.

Ka leje të ndërtimit, me kontrat te noteri
Objekti ka 2 ashensorë (lifta).
Në këtë objekt ka parkingje për rreth obkektit. Objekti do te ket zonat e gjelbërua, Objekti ka pamje nga të gjitha anët, (ne asnjë mënyre nuk ka mundësi me ju zane pamjet nga dikush tjetër ne asnjeren ane).

Renditja: Sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.

Sipërfaqja 57m2, kati 6-të.
Ndertim i ri.
Çmimi: 50.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme