ID e Pronës : 11777

Në Shitje 850€ - Banesa
58 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Kalabri (Afër Kullave të Arabve), me sipërfaqe 58m2 kati 2-të . Banesa ka sallon me kuzhin,  banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24h, parkong rrugor. Kontrata bëhet të Noteri. Banesa përfundon Nëntor 2020.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 850€/Për m2. I Negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme