ID e Pronës : 5945

Në Shitje 58,000€ - Banesa
59 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Arëberi (Përball Hotel Adria), me sipërfaqe 59m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin , dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dukumenta ne rregull, kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 58.000€. .

 

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme