ID e Pronës : 3731

Në Shitje 49,500€ - Banesa
60 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Velani (te semafori i Velanis), me sipërfaqe 60.5m2 kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet pa mobilie.
Ndertim i ri.
Çmimi: 49.500
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme