ID e Pronës : 5168

Në Shitje 40,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Muhagjërve (Rr. Bedri Shala), me sipërfaqe 60m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhi, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.Banesa shitet me pare kesh. Banesa përfundon në fund te vitit 2018. Ndërtim i Arsa Kompani.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 40.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme