ID e Pronës : 1384

Në Shitje 43,000€ - Banesa
61 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër rrugës Muharrem Fejaz, Mbrapa Viva Fresh), me sipërfaqe 61m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë,  dhomë të fjetjes, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka ujë 24H, lift, parking rrugor. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 43.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme