ID e Pronës : 5871

Në Shitje 46,500€ - Banesa
62 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Prishtina e Re), me sipërfaqe 62m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 46.500€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme