ID e Pronës : 7642

Në Shitje 43,500€ - Banesa
43500 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Mbrapa Eulex-it, te Prishtina e Re) me sipërfaqe 62m2, kati i 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kizhin, 1 dhomë të gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Janar 2019. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 43.500€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme