ID e Pronës : 1822

Në Shitje 68,000€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (te Parku i Qytetit, afer pompes të benzines), me sipërfaqe 63m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 68.000€.

+377/ 44245454 VhatsApp)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme