ID e Pronës : 6195

Në Shitje 34,000€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash (mbi Menzen e Studentave, afër Daxa Elektonik), me sipërfaqe 63m2, kati i 7-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, shitet komplet e mobiluar.

Ndertim i ri.
Çmimi: 34.500€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme