ID e Pronës : 5939

Në Shitje 53,500€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Të banesat e bardha), me sipërfaqe 64m2, kati 4-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon, korridor dhe garazh. Banesa ka hapsir parkingi.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 53.500€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme