ID e Pronës : 6181

Në Shitje 48,000€ - Banesa
64 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Arberi (Mbi Ministrin e Shendetsis), me sipërfaqe 64m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet e mobiluar. Kontrat interne.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 48.000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona të Ngjashme