ID e Pronës : 1430

  45,000€ - Banesa, Prona Banimi
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Banesë 2 dhomëshe për shitje në lagjen Mati 1 (afër depo-së Përparimi), me sipërfaqe 65m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon, korridor dhe Garazhë.

Ndertim i ri.
Çmimi: 45.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme