ID e Pronës : 5459

Në Shitje 50,000€ - Banesa
66 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga.B) me sipërfaqe 66m2. Banesa ka sallon me kuzhi, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar e gatshme për Banim.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 50000€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Detaje Shtesë

  • Mobilim: 10000
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme