ID e Pronës : 1670

Në Shitje 57,000€ - Banesa
67 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Arberi, (te Komuna e re, te Banesat e Tregtis), me siperfaqe 67m2, kati 7-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet me mobile të reja.

Ndertim i ri.
Çmimi: 57.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme