ID e Pronës : 1499

Në Shitje 55,000€ - Banesa
68 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (te Fitorja), me sipërfaqe 68m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e Mobiluar.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 55.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme