ID e Pronës : 5010

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Të Rr. B, Mbrapa Maxi 24H), me sipërfaqe 70m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: Sipas Marveshjes

+377/ 44443349(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme