ID e Pronës : 6034

Në Shitje 68,000€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash (Afër Raifaizen Bank, te Menza e Studentav) me sipërfqe 75m2, kati 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar.

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 68.000€.

+37744245454 (VIBER).

044245454.
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme