ID e Pronës : 4661

Në Shitje 150,000€ - Banesa
85 m2 2 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash (Rr. Agim Ramadani), me sipërfaqe 85m2 me dukument, hapsir 100m2, kati 4-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor.

 

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 150.000€.

+37744245454 (VIBER).

044245454.
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Prona në Hartë