ID e Pronës : 2049

Në Shitje 33,000€ - Banesa
67 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomshe në Fushë Kosovë (te Viva afer Evroinvestit), me sipërfaqe 67m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, shitet pa mobilie.

Ndertim i ri.
Çmimi: 33.000€.
+37744 245 454 (Viber)
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme