ID e Pronës : 2363

Në Shitje 34,000€ - Banesa
52 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomshe në lagjen Mati 1 (afër kompleksit tregtaia) me sipërfaqe 52.40m2 kati i 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka oxhak, ndërtim i Mob Projekt e gatshme per banim, kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 34.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme