ID e Pronës : 11416

Në Shitje 43,000€ - Banesa
103 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, mbrapa Furrës Vlora), me sipërfaqe 103m2 kati 3-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Më mundesi pagese në dy rata. Kontrata bëhet të Avokati.

Çmimi: 43.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme