ID e Pronës : 9554

Në Shitje 1,100€ - Banesa
104 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Mbi menzen e Studentav, të OSBE-ja ) me sipërfaqe 104m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor, është komplet e rinovuar me mobilie të reja, kuzhina komplet me elemente. Kontrata bëhet të Avokati.

Çmimi: 1100€ /Për m2 i Negociushëm

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme