ID e Pronës : 7351

Në Shitje 47,000€ - Banesa
120 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Sofali ( Rruga për Gërmi të Auk-u ), me sipërfaqe 96m2 +24m2 terase, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon, dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim,  ka parking rrugor, ka ujë 24H. Me dokumenta në rregull.

 

Ndërtim i Ri

Çmimi:47.000 €

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme