ID e Pronës : 11799

Në Shitje 50,000€ - Banesa
43 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (të Banesat e kuqe, të Klinika Kava) me sipërfaqe 43m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, dhe korridor. Banesa eshte komplet e rinovuar, shitet me mobilie, ka ujë 24H, parking rrugor. Më Fletë Poseduse, Kontrata bëhet të Noteri.

Çmimi: 50.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme