ID e Pronës : 7770

Në Shitje 33,000€ - Banesa
52 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër SHkollës Mihail Grameno, te Kafja Mrika), me sipërfaqe 52m2 (Neto), kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H..Kontrata bëhet të noteri, me flet Poseduse.

Ndërtim i ri.
 
Çmimi: 33.000€.
 
+383/ 44245454(VIBER).
044245454.
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme