ID e Pronës : 10730

Në Shitje 87,000€ - Banesa
60 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpian (Te Albi, afër rrethit), me sipërfaqe 60.11m2 neto, kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhin te ndar me trapezari, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet më mobilie, ka ujë 24H, nxemje qendrore, me flet poseduese.

Ndertim i Vjeter.
Çmimi: 87.000€.

+383/ 44443349(VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme