ID e Pronës : 10061

Në Shitje 31,000€ - Banesa
62 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, të kafja Noari), me sipërfaqe 62m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet me mobilie. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Më fletë poseduse, kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 31.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme