ID e Pronës : 3757

Në Shitje 49,000€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe 65m2, kati 3, në Lagjen Mati, afër rrugës B. Banesa ka 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 1 banjo 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka ashensor, e gatshme për banim, me dokumentacion në rregull kontrata bëhet te noteri.

 

Ndërtim i ri.

Çmimi: 49.000€

 

+37744443349 (Viber)

044443349

038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme