ID e Pronës : 10979

Në Shitje 49,500€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Mbrapa Spitaleve, Rr. për Xhykat), me sipërfaqe 65m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka  ashensor, ka ujë 24H. Ka pamje JugLindje. Përfundon Qershor 2020.

Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 49.500€. I Negociushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme