ID e Pronës : 3770

Në Shitje 55,500€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe 65m2, kati 5-të, në Lagjen Bregu i Diellit (Banesat e Bardha te Maxi). Banesa ka 1 dhomë dite,  kuzhinë të ndarë, 1 dhoma të fjetjes, 1 banjo 1 ballkon dhe korridor. Banesa është e sapo renovuar, ka ujë 24H, e gatshme për banim, me dokumentacion në rregull, kontrata bëhet te noteri.

 

Ndërtim i vjetër.

Çmimi: 55.500€.

 

+37744443349 (Viber).

044443349

038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme