ID e Pronës : 9011

Në Shitje 39,000€ - Banesa
66 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, të BB Home), me sipërfaqe 66m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të  gjumit, banjo,  ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ujë 24H, ka 2 ashensorë, shitet komplet e mobiluar. Kontrata bëhet të Noteri, më fletë poseduse.

Ndertim i Ri.

Çmimi: 39.000€
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme