ID e Pronës : 11518

Në Shitje 1,200€  
66 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Arbëri (afër Komunës së re) me sipërfaqe 66m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhome  gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ashensor, ka ujë 24H, parking rrugor.Banesa eshtë e gatshmë për banim. Kontrata bëhet te Noteri. Më fletë poseduse.

Ndertim i ri.
Çmimi:1200 €/m2€. I Negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme