ID e Pronës : 8452

Në Shitje 32,500€ - Banesa
70 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Mbi Kalimit), me sipërfaqe 70.4m2 kati 2-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, shpajz,  ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, përfundon Qershor 2019. Ndertim i Model Sllovenia.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 32.700€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme