ID e Pronës : 7474

Në Shitje 27,000€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Bau Market), me sipërfaqe 70m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, shpajz dhe korridor. Banesa shitet më mobilje, ka ashensor, ka ujë 24H.Banesa ështe me dokumenta në rregull.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 27.000€

+383/ 44245454(VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme