ID e Pronës : 9415

Në Shitje 60,000€ - Banesa
71 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Eulex-it, te objektet e Avni Xhakoves) me sipërfaqe 71m2 kati 8-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e Rinovuar, shitet me mobile, ka parking rrugor, Ashensor, ujë 24H me Rezervar, me dokuemnta ne rregull.

Ndertim i ri.
Çmimi: 60.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme