ID e Pronës : 8615

Në Shitje 33,300€ - Banesa
73 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Bresje, afër Komunes së re), me sipërfaqe 72.46, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora.Kontrata bëhët të Noteri, Banesa përfundon Shtator 2019.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 33.300€.

+383/ 44278238(VIBER).

044278238
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme