ID e Pronës : 11079

Në Shitje 35,000€ - Banesa
73 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (përball Bau Marketit) me sipërfaqe 67m2 Neto dhe 73m2 Bruto, kati  5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking të mjaftushëm, kende të lojravë, oborr. Shitet komplet e mobiluar. Me fletë poseduse. Kontrata behet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 35.000€. I negocjushem.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme