ID e Pronës : 7569

Në Shitje 55,500€ - Banesa
74 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 ( Përball banesav të bardha, objekti Rrezja ), me sipërfaqe 74m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ështe e gatshmë për banim, ka parking rrugor, ka 2 ashensor, ka ujë 24H. Para kontrata bëhet të noteri.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 55.500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme